• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adakçı Kürşat

Adres :

Alparslan Mahallesi Saadet Sokak No: 15 Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kürşat Parça

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 952 60 01

Adakçı Kürşat kaliteli hayvan alım satımının adresi artık birmilyonnokta.com da sizler ile buluşuyor. Her türlü küçükbaş hayvan alım satımı yapılmaktadır. Hayvan alım satımında var olan tecrübemiz ile ihtiyacınız olan kurbanlıklarınızı ve adaklıklarınızı size temin ediyoruz. Konya hayvancılık işletmeleri arasında gösterdiğimiz faaliyetler kapsamında en kaliteli ve sağlıklı hayvanları bizden temin edebilirsiniz. İstediğiniz özellikleri bizler ile paylaştığınız takdirde, isteğinize uygun özellikteki hayvanlar size gösterilmekte ve beğeninize sunulmaktadır.

Meram ilçemizde yer alan birçok müşterimiz her zaman bizleri tercih etmekte ve hizmetlerimizden memnun olmaktadır. Müşterilerimizin memnun olmasının gururu ile daha çok çalışmaktayız. Sizler için her dönem kampanyalı hizmetler sunmaktayız. Kurban ve adaklık satış işlemlerinizden sonra ücretsiz olarak kesim hizmeti vermekteyiz. Hayvanlarımızın barındığı yerler ve kesim yapılan alanlarımız üst düzey hijyen kurallarına uyum göstermektedir. Gerekli tüm izinlere sahip olan işletmemizde size her konuda yardımcı olunmaktadır.

Şükür ve akika kurbanlıklarınız için kalitenin adresine sizleri davet etmekteyiz. Sadece kurbanlık için değil hayvan alım satımı için ticaret işlerinizde de bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Çoklu hayvan siparişleri için özel indirimlerimizden faydalanabilirsiniz. Hayvancılık sektörü en zor sektörlerden birisi olması sebebi ile büyük bir özveri gerektirmektedir. Hem müşterilerimize hem de kurbanlıklarımıza gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Bizi arayarak size özel fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. Aile işletmesi olmamız sebebi ile her zaman samimi bir ticaret anlayışı benimsemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR