• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adalar Elektronik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cevat Bayram

Playstation ürünlerinin satışı ve tamiri alanında hizmet veren şirketlerin ilklerinden olan Adalar Elektronik birmilyonnokta.comüyesidir. Playstation günümüzde her yaş ve cinsiyetten insana hitap eden bir oyun konsoludur. Siz de hayatın monotonluğundan sıkılıyorsanız Playstation oynayarak sıkıntınızı yenebilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre Playstation gibi oyunlar bağımlılık boyutunda olmadığı sürece pek çok psikolojik problemin kolayca atlatılmasına yardımcı olmaktadır.

2000 yılından beri bu alanda hizmet veren şirketimiz Adalar Elektronik sektörün öncülerindendir. En kaliteli oyunları, tüm Playstation çeşitlerini Adalar Elektronikte bulabilir ve satın alabilirsiniz. Playstation ürünlerinde meydana gelen arızaların çözümünde profesyonel personeli ile sizlere hizmet veren Adalar Elektronik meydana gelen arızanın en kısa sürede çözüme kavuşturulacağını garanti eder. Yıllardan beri bu alanda hizmet veren şirketimiz kendisini bu alanda oldukça geliştirmiştir. Alacağınız hizmetten memnun kalacağınızdan eminiz çünkü yılların tecrübesi ve bilgisi ile çalışıyoruz. Sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek adına gelişmeleri yakından takip ediyoruz, yeni çıkan oyunların satışını hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Satışını yaptığımız tüm ürünlerin garantisi mevcuttur.

Eskişehir elektronik sektöründe verdiğimiz Playsation satışı ve tamiri hizmetlerimiz ile yıllarca bu sektörde ayakta kalabilmemizin nedeni sizlere ve işimize verdiğimiz değerdir. İşimize değer veriyoruz ve her daim güncel kalmak adına çabalıyoruz ve her türlü gelişmeyi en hızlı şekilde kendimize uyarlamaya çalışıyoruz. Size değer veriyoruz ve memnuniyetiniz için elimizden geleni yapıyoruz. Sektördeki diğer şirketlere göre hizmetlerimizi oldukça ekonomik ücretlendiriyoruz. Çünkü sizleri de en az işimiz kadar düşünüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR