• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adana Çakır Yapı Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Emre Çakır

Adana Çakır Yapı Dekorasyon olarak başlıca hizmetlerimiz ;çukurova seramik döşeme ustası,çukurova fayans döşeme ustası,çukurova seramik fayans döşeme,çukurova alçı sıva işleri,çukurova alçı boya ustası,çukurova iç cephe boya ustası,çukurova dış cephe boya ustası,çukurova gergi tavan yapımı,
çukurova komple tadilat işleri, uzman kadromuzla hizmete devam etmekteyiz.

Adana yapı malzemeleri satışı gerçekleştiren firmamız devamlı ve yüksek kalite ile müşterisinin yanında olmaya devam ediyor. Hizmet kalitemizden taviz vermeyerek mevcut konumumuza kadar ulaştık, bundan sonra da kalitemizi devamlı olarak zirvede tutacağız. Güvenli ticaret anlayışımız ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya yönelik yaklaşımlarda bulunuyoruz. Müşteri memnuniyeti ve beğenisi kadar müşteri güvenini de önemsiyoruz. Müşterilerimizin güvenini kazanmak için gereken bütün standartları sağlamaktan geri kalmıyoruz. Kesintisiz şekilde sunduğumuz hizmetlerle dünyaya açılmayı planlıyoruz.

Planlarımızı kısa süre içerisinde gerçekleştireceğimize inanıyoruz. Yapı malzemeleri sektörünün öncüsü olmaya adım adım yaklaşan firmamız başarısını dört bir yana duyurarak güven kazanmaktadır. Müşteri odaklı hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte gerçekleştirmenin avantajlarını yaşıyoruz. Başarımızda ve yüksek kalitemizde profesyonel ekibimizin payı olduğunu belirtmek isteriz. Firmamız kalite gibi ürün çeşitliliğini de önemsemektedir. Ürün çeşitliliği ile müşterilerimizin taleplerine doğru ve hızlı şekilde geri dönüş sağlıyoruz. Şubemizde aradığınız bütün ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı dünya standartlarında ki kalite seviyesine sahiptir.

Firmamız müşterilerine daha iyi imkanlarda hizmet sunabilmek için teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Teknoloji sayesinde hem iş kolaylığı sağlıyoruz hm de kısa sürede daha fazla iş neticelendiriyoruz. Toplu malzeme satışlarını da gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Bütün hizmetlerimizi oldukça uygun fiyatlarla gerçekleştirerek müşterilerimizin bütçesine de katkıda bulunuyoruz. Sizler de kaliteli hizmetlerimizi yakından görmek ve talepte bulunmak istemez misiniz?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR