• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adana Davul Zurna Ekibi - Davulcu Ekibi Kiralama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tekin Bey
Adana Davul Zurna Ekibi Kiralama - Davulcu Ekibi Kiralama

Düğünde Davul Zurna Çalınması En Eski Adetlerimizdendir. Davul Zurna Açık Alanda Ya Da Düğün Salonunda Ses Sistemi Olmadan Bile Büyük Kalabalıklara Yetecek Düzeyde Müzik Yapabilir. Bu Nedenle Düğünlerde Halay Ve Oyun Havalarının Vazgeçilmezi Olmuştur Davul Zurna Yüzyıllardır.

Düğünde Davul Zurna Çaldırmak Için Damat Evi Tarafından En Az Bir Davulcu Ve En Az Bir Zurnacıdan Oluşan Davul Zurna Ekibi Kiralanır. Davul Zurna Kiralanırken Davul Zurnanın Ne Kadar Süre Çalacağı, Gelin Çıkarma Olup Olmayacağı, Davul Zurna Ekibinde Yer Alacak Davulcu Zurnacı Sayısı Net Olarak Belirtilerek Kiralanmalıdır. Davul Zurna Kiralama Fiyatları Için Pazarlık Yapılmalıdır.

Düğün Öncesi Evden Gelin Çıkarma Için De Davul Zurna Istenirse Davulcu Zurnacı Hem Gelin Çıkarma Hem De Düğün Için Kiralanmalıdır. BU Durum Davul Zurna Ekibine Önceden Bildirilmelidir. Örneğin Bir Akşam Düğünü Için Saat 17 Gibi Gelin Çıkarma Yapılacak Ise, En Geç Saat 16.30 Da Davul Zurna Ekibi Gelin Çıkarma Için Kız Evinin Önünde Hazır Bulunur. Burada Gelin Çıkarma Ortalama Olarak 18 E Kadar Sürerse Daha Sonra Saat 18.30 Gibi Davul Zurna Ile Birlikte Salona Geçilir.

Düğün Salonunda Kiralanan Davul Zurna Ekibi Önce Düğün Salonunun Önünde Düğün Için Gelen Konukları Davul Zurna Çalarak Karşılar. Düğün Salonunun Önünü Şenlendirir. Düğüne Gelen Tüm Davetli Konuklar Düğün Salonuna Girdiğinde Davul Zurna Ekibi De Salona Geçer Ve Sahneye Yakın Bir Masada Oturur. Düğün Sahipleri Ne Zaman Davul Zurna Çalsın Derse Hemen Davul Zurna Ekibi Düğün Salonunda Sahne Alarak Halay Ve Oyun Havalarını Canlı Olarak Meydanda Çalmaya Başlar. Günümüzde Düğün Salonlarında Orkestra Olduğu Için Davul Zurna Orkestranın Çalma Süresinin Bittiği Düğün Sonuna Doğru Çalmaya Başlar. Bu Da Düğünde Takı Öncesi Ya Da Takı Sonrasıdır. Davul Zurna Düğün Sonuna Kadar Salonda Kalır. Düğün Sahipleri Ne Zaman Davul Zurna Çalsın Derse Hemen Sahne Alarak Davul Zurna Konukları Eğlendirmeye Halaylar Ve Oyun Havaları Çalmaya Başlar. Bu Şekilde Düğün Için Davul Zurna Kiralama Hizmeti Alınmış Olur.

Adana’da Hizmet Veren Düğün Davulcuları Genellikle Adana’un Anadolu Yakası Ve Avrupa Yakasında Yer Alan Tüm Ilçelerine Ve Semtlerine Davul Zurna Kiralama Hizmetini Yol Dahil Kendi Araçları Ile Gelerek Vermektedir. Bu Nedenle Davul Zurna Ekibinin De Bol Olduğu Adana’da Her An Her Yörenin Davulcu Zurnacısını Bulmak Ve Düğün Olacak Yere Çok Kısa Süre Içerisinde Getirtmek Mümkündür. Gelişen Ve Yaygınlaşan Internet Teknolojileri Davul Zurna Hizmeti Almayı Çok Pratik Ve Kolay Hale Getirmiştir.

Davulcu Sercan Ve Ekibi Olarak Adana'un Her Bölgesinde Hizmet Vermekteyiz .Alanında Uzman Ve Tecrübeli Ekibimiz İle Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Asker Uğurlama Vb. Organizasyonlarda Sizlere Harika Bir Ortam Sunacağımızdan Şüpheniz Olmasın...Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız..Hemen Arayın.

0552 226 7723 (http://tel:0552 226 7723)

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR