• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adaryum Pet Store

Adres :

Hasan Polatkan Bulvarı No: 106/d Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Can Özpak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 143 49 59

Eskişehir’de evcil hayvan sektörü içerisinde hizmet vermekte olan Adaryum Pet Store firması bir birmilyonnokta.com üyesidir. Evcil hayvanlarınızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik verdiğimiz hizmetler doğrultusunda sektör içerisinde öne çıkmaktayız. Evcil hayvanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit edip kaliteli ürünlerimizle faaliyet göstermekteyiz.

Her evcil hayvanın özel olduğunu, bir türe veya cinse atfedilemeyecek kadar kişisel ihtiyaçları ve tercihleri olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle Eskişehir evcil hayvan sektörü içerisinde verdiğimiz hizmetlerde her canlıyı birbirlerinden ayrı ve özel tutuyoruz. Böylece işimizi ciddiye alarak kaliteli bir şekilde faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Evcil hayvanlarınızın beslenmesi, çeşitli oyuncaklarla vakit geçirmesi ve ev ortamında kendisine ait kişisel ortamı olması gibi faktörüler üzerinden hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda evcil hayvanınızın beslenme şekillerine göre en uygun ve en kaliteli mamaları tercih edebilirsiniz. Bu mamalar içerisinden yaş mama veya kuru mama gibi seçeneklerimiz bulunurken açık veya kapalı mama türlerimize de mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Bu sayede birbirinden farklı mama çeşitleri arasından evcil hayvanınızın ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Üstelik bize telefonla ulaşarak evcil hayvanınız için almak istediğiniz mamaları evinize kadar getiriyoruz!

Minik dostlarımız için yalnızca mama değil, onların daha keyifli bir ortamda mutlu bir şekilde büyümesi için çeşitli oyuncaklar ve araçlar da mağazamızda sizleri bekliyor. Bu sayede minik dostlarımızın sizinle birlikte mutlu ve sağlıklı zaman geçirmesi mümkün oluyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR