• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adb Yapı Kimyasalları Boya

Adres :

Gültepe Mah Marangozculer Sitesi C Blok No 19 Batman Merkez Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Baysal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

baysal.a@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 553 53 69

Whatsapp 2:

0 (530) 346 70 70
ADB Yapı kimyasalları boya sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
ADB Yapı kimyasalları boya olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
ADB Yapı kimyasalları boya olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.
FACEBOOK SAYFAMIZ :https://www.facebook.com/ahmet.baysal.9883?ref=ts&fref=ts

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR