• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adba Mobilya

Adres :

Ahi Evren Mahallesi 234. Cadde No: 14 B Sincan Ankara Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tacettin Ünal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fatihunall71@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 564 52 71

Whatsapp 2:

0 (507) 238 14 48

Whatsapp 3:

0 (534) 564 52 71

Adba Mobilya firması olarak mobilya dekorasyon ve mobilya tadilat işlerimlerini yapmaktayız.

Sektörün öncüsü olan Adba firması olarak dekorasyon sektöründe en yeniyi ve en iyiyi hedefleyen ve her daim kaliteli hizmet sunma çabası içerisinde olan bir firmayız. Bu nitelik kapsamında Adba firması olarak ilk amacımız yaptığımız işin değerini yükselterek müşterilerimize daha doğru ve güvenli çözümler sunabilmektedir. Müşterilerimizin firmamızdan dolayı sağlamış oldukları memnuniyet bizim için daha fazla gelişim ve büyüme adına en önemli kıstas olmaktadır.

Sektörümüzün öncü firması olarak hem kurumsal hem bireysel müşterilerimiz için en yenilikçi anlayışla en iyi kaliteyi oluşturmayı hedefliyoruz. Firmamızın sektördeki başarısını her gün daha fazla arttıran ve bizi daha üst noktalara taşıyan müşterilerimiz her geçen gün bizlere olan güvenini artırarak firmamıza güç katmaktadır.

Ana misyonumuz olarak; hizmet vermiş olduğumuz alanda her zaman daha iyisini oluşturma ve daha iyisine ulaşmak gösterilebilir. Bu misyona bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda müşterilerimizle birlikte kurmuş olduğumuz etkili iletişim, mesleki olarak göstermiş olduğunuz ahlak ve kalitemizin asla değişmemesi yüksek bir öneme sahiptir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR