• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Adem Nakliyat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adem Küpçük

reklam logosu

İstanbul nakliyat sektöründe sizler için en güvenilir taşımayı ayağınıza getiriyoruz. Artık ev taşıma stresine ve o yorgunluğa son. Firmamız Adem Nakliyat olarak, siz değerli müşterilerimiz için en güvenilir ve en kaliteli taşıma hizmetini vermekten gurur duyuyoruz. Taşıma esnasında eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar gelmemesi için attığımız her adıma dikkat ediyor, çalışmalarımızı özenle ve titizlikle yerine getiriyoruz. Bugüne kadar yaptığımız taşıma işlerinin kalitesi sayesinde kazandığımız güven duygusuna zarar gelmemesi için hizmetimizde kusura yer vermiyoruz.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına profesyonel ekibimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Adresinize gelerek öncelikle eşyalarınızın miktarına ve durumuna bakarak en uygun aracımızı belirliyoruz. Asansörlü veya asansör olmadan isteğinize uygun taşıma aracımızla, özenle sardığımız eşyalarınızı aracımıza yerleştiriyoruz ve belirttiğiniz adrese teslim ediyoruz. Sizleri hiç yormadan işimizi tüm kalitesiyle yapıyoruz. Taşıma sırasında eşyalarınızı kırıp zarar vermemeden, nasıl aldıysak öyle teslim ediyoruz. Uygun fiyatlarla yaptığımız taşıma işlemleri mesafeye ve eşyalara göre değişiklik gösterebiliyor. Her ne olursa olsun önceliğimiz sizler olduğunuz için kaliteli çalışmaları uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Ve böylece memnuniyetinizi koruyoruz.

Taşıma sırasında aksilik olmaması için araçlarımızın bakım ve onarımını zamanında yaptırıyoruz. Şehir içi veya şehirlerarası taşıma hizmeti verirken evinizle beraber iş yerlerinizi de taşıyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, çalışkan, azimli, işine ve çevresine saygılı, iş disiplinine sahip ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR