• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Adesa Tasarım ve Matbaacılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aynur Özdemir

  • firma instagram

Adesa tasarım ve matbaacılık isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Günlük hayata bakıldığında yaşamımızın hemen her aşamasında basılı ürünlerle karşılaşmaktayız. Cam giydirme, magnet, broşür, plaket hazırlama, kartvizit basımı gibi birçok ürün matbaalarda üretilmektedir. İşletmelerin kimliği hakkında kısa bilgiler ve tanıtım yazılarını içeren bu ürünler kullanılan renkler ve yazı karakterleri ile işletmenin hatırlanmasını ve tercih edilmesini sağlamaktadır.

Günümüzde farklı şekillerde kullanılan tanıtımlar rekabetçi piyasa koşullarında dikkat çekmenin en önemli adımı olmuştur. Bu noktada işletmemiz özenle hazırladığı cam giydirme, kartvizit ve cam broşürler ile kalitesini ortaya koymaktadır. Birçok konuda hizmet veren firmamız en kaliteli hizmeti vermek açısından en iyi personeller ile çalışmaya gayret göstermektedir.

Pazarlama ve reklam konusunda broşürler ve kartvizitler işletmeler için en önemli noktalardan birisidir. Dikkat çekici yazılar ve görseller ile müşterin merakı artırılmakta ve hedef kitlenin ziyareti amaçlanmaktadır.

Özenli çalışma ve özveri isteyen bir iş olması sebebiyle matbaalara gelen işlerin acil olarak yapılıp teslim edilmesini istenmektedir. Beklenti ve talepleri karşılamak için çalışma ilkelerinden taviz vermeyen çalışanlarımız müşteri beklentilerini karşılamak ve en uygun fiyata kusursuz hizmet sunmak adına son gücüyle çalışmaktadır. Mesleki bilgi ve tecrübemiz ile üstlenmiş olduğumuz işin niteliğine göre hizmet kalitemizi artırmaktayız. Hatay tasarım ve matbaacılık sektöründe ismimizi duyurmayı sizlerin memnuniyetiyle bağdaştırmaktayız ve bu durumu gurur ve mutlulukla karşılamaktayız. Siz de tanıtımlarınızı kaliteyle bütünleştirmek ve geniş hizmet yelpazemizden yararlanmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR