• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adıyaman Çiğköfte Derviş Yaşar ( Kapaklı Çiğköftecisi )

Adres :

Cumhuriyet Mah. Turgut Özal Cad. No: 38/40c Kapaklı Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 882 59 75

Tekirdağ fast food sektöründe hizmet veren Adıyaman Çiğköfte Derviş Yaşar ( Kapaklı Çiğköftecisi) birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Söz konusu Türk lezzetleri olduğunda her birinin yeri çok ayrıdır. Ancak çiğ köfte ise lezzeti ile çok farklıdır. Damakta bıraktığı tattan görüntüsüne kadar eksiksiz bir şekilde anlatmaya kelimeler yetmez. Bizlerde sizleri bu özel lezzet ile buluşturmaktayız. Sahip olduğumuz tecrübe ve yetenekli ustalarımızın buluştuğu hizmetimiz ile eşsiz bir lezzet ile tanışacaksınız.

Çiğköfte ayran, dürüm çiğköfte, kilo ile çiğköfte ve evlere çiğköfte olmak üzere 3 farklı şekilde sipariş verebilirsiniz. Masalara ayrı bir lezzet katan çiğ köftelerimiz sağlık standartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Bizim için sizlerin sağlığı her şeyden önce gelmektedir. Böylesine şahane bir lezzeti bulmak için çok uzun mesafeler gitmenize gerek yoktur. Önünüzde iki seçenek bulunmaktadır. İlk seçenek çiğköfte salonumuza gelmek diğer seçenek ise arayarak sipariş vermektir. Mümkün olan en kısa süre içerisinde de siparişiniz teslim edilmektedir.

Özel bir gün yaklaşıyor ya da güzel bir akşam yemeğinde sofranızda çiğköfte olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ne kadar istediğinize karar vererek bizim ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Titiz ve dikkatli bir şekilde hazırlanan çiğköftenizi dilerseniz gelip alabilirsiniz dilerseniz de vereceğiniz adrese teslim edilmektedir. Nar ekşisi, salata ya da sizlerin sevdiği diğer lezzetlerde çiğköfte siparişlerinin yanında yer almaktadır. Lezzetimiz ile tanışmak için bir telefon uzakta olduğumuzu unutmayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR