• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Adıyaman Çiğköfte Mustafa Usta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Çakır

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Adıyaman Çiğköfte Mustafa Usta olarak vermiş olduğumuz hizmeti birmilyonnokta.com adresi üzerinden sunmaktayız. Türk mutfağında önemli bir yere sahip olan çiğköfte, farklı yörelerde hazırlanarak servis ediliyor. Adıyaman mutfağında özenle hazırlanan çiğköfte ise ülkemizin hemen hemen her yerinde sevilerek tüketiliyor. Kastamonu’da Adıyaman çiğköftesi yemek isteyenler işletmemizi tercih edebilir.

Adıyaman çiğköftesi acısıyla ve ekşisiyle ön plana çıkıyor. Çiğköfte içerisinde kullanılan malzemeler, köftenin yoğrulma aşaması ve köftenin hazırlanma aşaması önem taşıyor. Tam kıvamında Adıyaman çiğköftesi yemek isteyenler işletmemizi güvenle tercih edebilir. İşletmemizde yılların bilgi ve birikimiyle tam kıvamında çiğköfte yapmaktayız. Doğal malzemelerle hazırlanan çiğköfte her gün taze olarak hazırlanmaktadır. Dürüm olarak ya da porsiyon olarak servis edilen çiğköfte istek üzerine acılı veya acısız servis edilebilir. Kastamonu fast food sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda lezzetli, sağlıklı ve doyurucu çiğköfte hizmetimizle müşterilerimizi karşılamaktayız.

Çiğköfte yapımında nelere dikkat edilmesi gerektiğini biliyor, tam kıvamında hazırladığımız köfteleri servis ediyoruz. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla güvenle işletmemizi tercih edebilirsiniz. Ekip olarak müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için hem mutfakta hem serviste özenle ve dikkatle çalışmaktayız. Eğer işletmemize gelemiyorsanız bulunduğunuz adrese sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz ücretsiz paket servis hizmetiyle adresinize ulaştırılır. Lezzetli, tam kıvamında ve güvenilir çiğköfte için bizleri tercih edebilirsiniz. Çiğköfte fiyatları genel olarak uygun fiyatlıdır. Dürüm ve porsiyon boyutuna göre fiyatlarda değişiklik görülebilir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR