• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adiyaman Çığköftesi Resüme Payas

Adres :

Yıldırım Beyazıt Mahallesi Özkul Çolak Caddesi Payas Hatay Hatay » Belen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Aykanat

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

amet_aykanat@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (543) 745 40 69

Whatsapp 2:

0 (543) 745 40 69

Firmaya Mesaj Gönder

Hatay ilinde Payas ilçesinde faaliyet göstermekte olan firmamız çiğköfte sektöründe üretimler yapmaktadır. Üretimlerimiz sektörün gerekleri ile birlikte teknolojik olarak en iyi makinelere sahip olan fabrikamızda yapılmaktadır.

En iyi ürünü en uygun fiyata siz müşterilerimize sunabilmek için yıllardır hizmet vermekteyiz. Firma olarak çalışanlarımız ile birlikte sizleri memnun etmek için özel ürünler ve üretimler ile sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Sürekli olarak takip ettiğimiz teknolojik gelişmeleri işletmemiz ve fabrikamızda kullanarak en iyi sonucu almak için uğraş vermekteyiz. Bu uğraşlarımız siz müşterilerimize en iyi hizmet ve ürünü sunmak içindir.

Adiyaman Çığköftesi Resüme Payas firması olarak sektörün ilklerinden olmanın gururunu yaşıyoruz. İşletmemiz Hatay ilinde Payam ilçesinde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Siz müşterilerimize çiğköfte üretimleri ve hizmetlerini sunmaktayız. İşletme olarak sizlerin memnuniyetini kendimize hedef olarak koyarak ona ulaşmak için sürekli büyüme ve gelişme yolunda ilerlemekteyiz. Üretimini yaptığımız ürünlerin neler olduğunu öğrenmek ve bu ürünler ile ilgili bilgi sahibi olmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR