• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adıyamanlı Çiğ Köfteci Ali Baba Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Gürüz - Fatih Gürüz

Fastfood sektöründe hizmet veren Adıyamanlı Çiğköfteci Ali Baba Balçova birmilyonnokta.com üyesidir. Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteye sizlerle buluşturmaktayız. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak hazırladığımız çiğköftelerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Usta ellerden çıkarak sizlerin istifadesine sunduğumuz çiğköftelerimizle damak tadınıza hitap ediyoruz. En sağlıklı koşullarda üreterek sizlerin istifadesine sunduğumuz çiğköftelerimizle çiğköfte kültürünü yayıyoruz. Çiğköfte sektöründe seçkin bir konumda olan firmamız sizlere en leziz ürünleri sunmaktadır.

İzmir fast food sektöründe aradığınız lezzeti bulabileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Köklü ve istikrarlı hizmetlerimizle yıllardır sizlerle buluşmaktayız. Sağlıklı ve hijyenik koşullarda hazırladığımız çiğköftelerimiz ve diğer lezzetlerimizle uğrak mekanlarınızdan olmaya devam ediyoruz. Her zaman daha iyiyi hedefleyen hizmet politikamızla faaliyet göstermekteyiz. Alanındaki yeniliklere uyum sağlayan ve tüm gelişmeleri yakından takip eden bir firmayız. Ürün çeşitliliğimizi artırarak herkese ve her kesime hitap etmeyi prensip edinmiş bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Hizmet ağımızı genişleterek daha geniş kitlelere ulaşmayı her zaman hedefimizde tutuyoruz. Güler yüzlü ve deneyimli personellerimizle sizlere eksiksiz hizmetler sunuyoruz. Daima daha iyiyi hedefleyerek ilerlediğimiz bu yolda sizlerin ilgisi ve desteği ile emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Firma olarak sizlere çiğköftenin yanında sarma ve daha pek çok lezzeti sizlerle buluşturuyoruz. Çokça rağbet edilen bir firma olarak tüm lezzetlerimizi uygun fiyatlarla sizlerle buluşturarak sizlerin memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR