• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Adıyamanlı Çiğköfteci Erkan Usta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Birol Gürel

  • firma instagram

Son yıllarda revaçta olan ülkemizin geleneksel lezzetleri arasındaki çiğköfte acı sevenler için sadece bir yiyecek değil bir tutku halindedir. Bu lezzet oldukça sevilmekte ve küçük büyük herkesin tadabileceği nitelikte bir yiyecektir. Hammaddesi bulgur olan yiyeceğin faydası saymakla bitmiyor. Ürünümüzü doyurucu olmasından dolayı sporcular, diyet programı içindekiler de kullanmaktadır. Çiğ köfte adeta bir yaşam tarzı halini almıştır.

Mekanımız da başta çiğköftemiz olmak üzere menengiç, dibek ve Osmanlı kahvesi de mevcuttur. Lokum çeşitlerimizde vardır. Midye satışımız başlamıştır. Çiğköftemiz damak zevkinize uygun şekilde sunulur. Ürünlerimiz güvenilir olarak ve hijyen kurallarına uygun şekilde hazırlanmaktadır. Isparta fast food yemek zincirinde biz de varız. Kaliteli, işinin uzmanı personelimiz özenle hazırlanan çiğ köftemiz istediğiniz içecekle servis edilir. Siparişleriniz hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanıp, paket yapılarak adresinize en çabuk sürede ulaştırılır. Değişik günlerde kampanyalarımız mevcuttur. Toplu alımlarda indirim uygulanmaktadır. Bir hobi haline gelen çiğ köfte vazgeçilmez yiyeceklerimiz arasına girmiştir. Gerek lezzet olarak gerekse fiyat olarak memnun kalacağınıza hiç şüphemiz yok.

Ürünlerimiz her açıdan standartlara uygun kalite güven belgesine sahiptir. Acının en tatlı hali, faydası çok zararı yok. Hala denemediyseniz ürünlerimizi tatmak bu lezzeti keşfetmek hiç olmazsa bir çay içmek için siz değerli misafirlerimizi Adıyamanlı Çiğköfteci Erkan Usta şubemize bekliyoruz. Paket servisimiz mevcuttur. Dilerseniz yemek sepetinden sipariş alınmaktadır. Her çiğ köfte çiğ köfte değildir diyerek en yakın zamanda şubemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR