• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adm Otomotiv Ankara

Adres :

Bahçekapı Mah. 2472 Cadde No.18 A/3 Erşahin İşmerkezi Şaşmaz Sanayi Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Önal

E-Posta Adresi :

adem-onal06@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 408 17 45

Oto lastikler ve jantlar bütün araçların en temel bileşenlerinden birisidir. Dört mevsim yazlık ve kışlık olarak kullanılması gereken oto lastikler can ve mal güvenliğini doğrudan etkiler. Bunun yanında araçların en sık hasar gören bölümlerini de lastikler oluşturur. Ankara Etimesgut’ta faaliyet gösteren Adm Otomotiv Ankara olarak bizler yıllardır bu alanda aktif görev yapıyoruz. Yıllar önce semtimizde büyük bir boşluğu doldurma hedefiyle yola çıktık ve kısa sürede bölgemizin çok tercih edilen oto lastikçisi haline geldik. Yine de başarılarımızı kesinlikle yeterli görmeyerek hep daha iyisi, hep daha kalitelisi için çalışıyoruz. Başarılarımıza başarı katmak için emek sarf ediyoruz.

Ankara oto lastik ve jant sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak bizler önceliği müşteri memnuniyetine veriyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek adına hummalı bir çalışma süreci yürütüyoruz. Araçların marka ve modeline göre oto lastiklerin değiştiğini, her aracın farklı lastik serisi kullandığını biliyoruz. Bu yüzden de çok geniş bir ürün seçeneği ile karşınıza çıkarak ihtiyaçlarınızı tespit edip çözümler geliştiriyoruz. Araçlarınıza ve ihtiyaçlarınıza en az sizler kadar hassasiyet göstererek her ne gerekiyorsa tam zamanında karşınıza çıkarmaktan geri kalmıyoruz.

Adm Otomotiv Ankara olarak yenilikçi bir hizmet anlayışına sahibiz. Bu yüzden dünyanın en seçkin markalarının oto lastiklerine ve jantlarına yer veriyoruz. Geniş bir jant aksesuarları oluşturuyor, araçlarınıza istediğiniz modifiyeyi de yapabilmenize yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR