• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adrasan Ekomini Market

Adres :

Adrasan Mah. Antalya (merkez) Cad. No: 39/2 Kumluca/antalya Antalya » Kumluca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Ormancı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (549) 694 70 07

Whatsapp 2:

0 (506) 368 41 87

Firmamız; Antalya alışveriş sektöründe hizmet vermek üzere kapılarını açmıştır. Sektöre açıldığımız günden bu güne kadar temel gıda maddeleri başta olmak üzere her türlü sebze ve meyve satışından kişisel bakım ürünlerine; temizlik maddelerinden şarküteriye kadar oldukça geniş ürün çeşitliliğimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Firmamız bünyesindeki değişik ürün ve marka çeşitliliği, makul fiyatları ve alo sipariş hattı ile tüm rutin market ihtiyaç ve beklentilerinize en hızlı çözümleri sunmaktadır. Bununla birlikte indirimli fiyatlarımız ve kampanyalarımız ile piyasadaki rakiplerimizle kıyaslandığında her zaman tüketicimizin dostu olduk. Bundan sonra da bu çizgimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Firma olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak pek çok ürün ve markayı yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile bünyemizde bulundurmaktayız. Dolayısıyla geniş stok çeşidimiz ile aradığınız her çeşit ürünü raflarımızda bulmanız mümkün. Bununla birlikte isteğinize göre siparişlerinizi adresinize kadar teslim ediyoruz. Bunun için sayfamızda verilen numaralardan bizimle iletişime geçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünler itina ile seçilip özenle paketlendikten sonra genç ve dinamik çalışma personelimiz aracılığı ile herhangi bir ücret talep etmeksizin adresinize kadar teslim edilir.

Firma olarak amacımız mutlak müşteri memnuniyetini oluşturarak bilinirliğimizi ve satışlarımız arttırmaktır. Bu amaç doğrultusunda tüketici kitlemize en uygun fiyatlar ile en güvenilir, en kaliteli hizmet sunmak ve pazar payımızı arttırmak başlıca hedefimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR