• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Adres Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Uğur

  • firma fb
  • firma instagram

Adres Cafe olaraknargile, waffle, milkshake, frozen, frappe,meyvesuyu, kahvaltı, menemen, tost, hamburger, pizza, fastfood, chesscake, mozaik pasta,tatlı, sufle, tiremusu, latte, türk kahvesi, filtre kahve, kervansaray kahve, salep, limonota, sıkma portakal suyu, soda, meşrubat, doğum günü organizsyon, toplu etkinlikler,toplantı organizasyonları, nişan kına söz organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu,özel günler için etkinlik, sevgililer günü organizasyonları, canlı müzik,tavla, okey, tabu, oyun hizmetleri alanda hizmet vermekteyiz.

Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Adres Cafeolarak en fazla önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyeti olmaktadır. Sizlerin en kaliteli hizmeti alması ve sorunlarınızın çözülmesi konusunda çok hassas davranan firmamız bu nedenle çok ilgi görmektedir. Ayrıca bu başarılı hizmetlerin uygun fiyatlar ile size sunulması da önemli bir amacımız olmaktadır. Sektörde çok fazla ilgi gören firmamız fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile her zaman fark yaratabilmiştir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR