• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Adve İnşaat Dekorasyon

firma adresi

Adres :

Emek Mahallesi 7244 Sokak No: 18 / 3 A İzmir » Karşıyaka
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ömer Derin - Adem Demirel
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (505) 425 47 35

reklam logosu
  • firma instagram

İzmir ili Karşıyaka ilçesinde hizmet veren Adve İnşaat Dekorasyon isimli işletmemiz aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak bulunmaktadır. Siz müşterilerimize iç dış tadilat tamirat şeklinde hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet müşterilerimizin çok önemli bir noktada yer almaktadır. Bu sebepten sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmak için birçok alanda çalışmalar yapmaktayız. Sunduğumuz hizmet esnasında kullandığımız malzemeler her zaman en kaliteli malzemelerden oluşmakta ve sunulan hizmetin kalitesini en üst seviyelere çıkarmaktadır. Ayrıca bünyemizde çalışan ustalarımızın yetenekli, tecrübeli ve profesyonel olmaları da sunulan hizmet sonrasında siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamıza yardımcı olmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz hizmet karşılığında çok uygun fiyatlar sunmaktayız. Piyasa şartlarına göre en uygun fiyatı sunan işletmeler arasında yer almaktayız.

İşletme olarak öncelikle sizler ile toplantı yapmak suretiyle hangi modelleri istediğinizi öğrenmekte ve notlarımızı almaktayız. Daha önce hizmet vereceğimiz evlerinize gelerek gerekli olan ölçümleri alarak gerekli hazırlıkları yapmaktayız. Daha sonra adresinize gelerek hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmetimizi sunmaktayız. Sunulan hizmet esnasında fikir değişikliğiniz olduğu zaman her türlü değişikliği yapabilmekteyiz. Ayrıca sunduğumuz hizmeti tecrübeli ekibimiz sayesinde en kısa süre içerisinde bitirmekteyiz.

Sizler de İzmir inşaat sektöründe kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız işletmemiz ile iletişime geçmelisiniz. Bizlerden aldığınız hizmet sonrasında kesinlikle pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetin sağlamlığı ve güvenilirliği işletme olarak tarafımızdan garanti altına alınmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR