• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Afyon Karınca Mobilya

Adres :

İkinci Küçük Sanayi Sitesi 12. Ada 3. Blok No : 3 Afyonkarahisar Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurrahman Baloğlu / Şükrü Keser

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

www.facebook.com/abdurrahman.baloglu.35

Whatsapp 1:

0 (537) 722 02 79

Whatsapp 2:

0 (536) 245 51 34
KARINCA MOBİLYA HAKKINDA
Firmamız 2002 yılında Afyonkarahisar Demirciler çarşısında küçük bir imalathanede Şükrü KESER ve Abdurrahman BALOĞLU ortaklığıyla kurulmuştur. 8 yıllık bir süre içerisinde mobilya üretim sektöründe hizmet veren ortaklığımız müşteri potansiyelinin de gelişmesi neticesinde 2010 yılında şimdiki işyerimiz olan 2.Sanayi Sitesinde 120 m²'lik işyerine taşınmıştır. Halen ürettiği mobilyaların hesaplı ve kaliteli oluşundan dolayı müşteri portföyü artarak devam etmektedir.
Karınca Mobilya farkını hisseden dostlarımız bizleri haklı olarak gururlandırmaktadırlar. Siz de evinizde veya işyerinizde mobilya tasarım ve üretimi konusunda uzmanlaşmış Karınca Mobilya farkını yaşayın. İnanıyoruz ki dostlarınızı da mekanınızdaki bu farklı değişikliğe davet edeceksiniz.
VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ
Karınca Mobilya olarak kurulduğumuz 2002 yılından itibaren bu güne kadar her zaman teknolojik gelişmeleri ele alarak ve yakından takip ederek faaliyet konusu işlerini yürütmektedir.
Bundan sonraki vizyonumuz ise "Karınca Mobilya" adı altında markalaşma ve gelişen teknolojiyi takip ederek daha da ileri seviyede, rekabet gücü yüksek, gelişen ileri teknoloji ile birlikte mobilya üretim ekipmanlarını kullanarak müşteri memnuniyetini ve üretim kalitesini en üst noktada tutmaktır. Bu vizyon çerçevesinde ev ve işyeri mobilya dekorasyonunda müşteri için seçebileceği geniş yelpazede ürün çeşidi oluşturarak müşteri seçeneğine göre ve hazır kalıp mobilyaları üretmek olacaktır.
Bu vizyon çerçevesinde her türlü gelişen faaliyetlerimiz siz sayın müşterilerimizi ve dostlarımızı sitemiz aracılığıyla bilgilendirmeyi amaç edinmekteyiz.
www.facebook.com/abdurrahman.baloglu.35
www.facebook.com/Afyon-Karinca-mobilya-Tel-05377220279-1669413803288024/
www.afyonkarincamobilya.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR