• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ağaç Altı Cafe Restoran

Adres :

15 Temmmuz Mah.148060 Nolu Cad.no: 7 Şehitkamil / Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Yağlı & Uğur Nohut

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ugurnohut7@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 921 27 77

Whatsapp 2:

0 (530) 795 78 05

Günümüz şartlarına hızlı bir gelişme ve yapılaşma ile birlikte yaşam standartlarımızı yükseltmekteyiz. Bu süreç de doğal yaşamdan uzak kalmakta ve insan yapıları içerisinde hapsolmaktayız. Her boşluk bulduğumuzda kendimiz doğal bir ortama ve kaliteli hizmet alabileceğimiz kurumsal yapılara atmaktayız. İşte bu alanların başında hoş sohbetlerin yapıldığı modern cafeler gelmektedir. Ağaç Altı Cafe Restoran olarak bizlerde sizlere bu süreçte gerekli olan profesyonel destekleri vermekteyiz.

Ağaç Altı Cafe Restoran olarak Gaziantep ilinin Şehitkâmil ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda gerekli olan profesyonel hizmetleri sunmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, güveniliri lezzetli, modern, hoş ve güler yüzlü hizmet yapımız neticesinde Gaziantep restaurant alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısı kazanmış olup bu yapıda sizlere hizmetlerimizi aktarmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartlarına sahip hizmetlerin sizlere aktarılması için gerekli emek ve çabayı göstermekteyiz.

İşletmemizde sizlere otantik bir çevre içerisinde, doğal bir yapı ile kaliteli ve lezzetli hizmetlerimize ulaşabileceğiniz güvenilir bir hizmeti aktarmaktayız. Güzel yüzlü ekip kadromuz, müşteri memnuniyet odaklı hizmet yapımız ve kaliteli kurum misyonumuz çerçevesinde sizler tarafından tercih edilen hizmetleri sizlere aktarmaktayız. Toplu olarak hizmet almak ve organizasyon düzenlemek için bizlerle iletişime geçerek bizlerden detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ağaç Altı Cafe Restoran olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR