• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ahbap Kebap Döner Izgara

Adres :

Barbaros Mahallesi 134-1 Sokak No4-a İskederun Hatay Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Sapmaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 255 45 46

Whatsapp 2:

0 (531) 614 45 45

Whatsapp 3:

0 (545) 441 73 35

Ahbap Kebap Döner Izgara olarak Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekildeKebap Döner Izgarasektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet sunan en önemli firmalardan birisidir. Hatay bölgesinde bu konuda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Sizlerin bu ilgisi firmamızın çok daha büyük işler yapması konusunda en büyük teşviğimiz olmaktadır. Çok daha hırslı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekte ve arttırmaktayız.

Ahbap Kebap Döner Izgarafirması olarak sektörel anlamda sunmuş olduğumuz imkanlar müşterilerimiz için en yüksek kaliteyi oluşturmaktadır.Kebap Döner Izgara kolunda kurulmuş olan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde kaliteyi elde etmeyi başarmış ve değişmez bir hale getirerek eksiksiz kentinin müşterilerine sunmayı bir borç bilmiştir. Bu borç hissiyatı karşısında müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı sürekli bir şekilde en doğru biçimde göstererek güven ve beğeni kazanıyoruz. Her müşterimizin firmamıza göstermiş olduğu ilgidaha üst noktaya ulaşarak kentin en önemli işletmelerinden biri olmayı başarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR