• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ahmet Durmaz Yatırım Danışmanlığı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Durmaz

Ahmet Durmaz Yatırım Danışmanlığı, İstanbul emlak sektöründe hizmet veren birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Emlak dendiği zaman akla ilk gelen illerin başında İstanbul gelmektedir. Bir metropol olan ve milyonlarca kişinin yaşadığı bu şehirde barınma ihtiyacının karşılanabilmesi içinde çok fazla konuta ve proje ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun yanında da herkesin ailesinin kaç kişi olmasından ve aradıkları özelliklere göre de durum değişmektedir.

Sizlere firmamız olarak sunduğumuz hizmetler arasında ofis yatırım danışmanlığı, gayrimenkul danışmanlık hizmeti, otel değerlendirme hizmeti, arsa alım ve satımı, emlak yatırım danışmanlığı, ofis yatırım danışmanlığı, arsa değerlendirme hizmetleri, arsa alım ve satımı yer almaktadır. Çok geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Çünkü sizleri profesyonel bir çalışma ile tanıştırmaktayız.

Alanında uzman ekibimiz ile yatırım yapmak istediğiniz alan hakkında detaylı bir araştırma yaparak size şu an ve gelecekte de olabilecek olası durumlar hakkında da bilgiler vermekteyiz. Sizin en karlı şekilde yatırımı yapabilmeniz ve hedeflerinize ulaşabilmeniz içinde sizlerin yanındayız.

Arsadan iş yerine ve gayrimenkula kadar hepsi son yıllarda yükselen bir değere sahiptir. Doğru zamanda verilen kararların gelecekte çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. Aklınıza takılan soruları sormak ve yatırım detaylarının netleşip nasıl bir adım atılması gerektiğini belirleyebilmek için destek olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR