• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ahmetoğlu Otomotiv

Adres :

İsmetpaşa Mah. Ahmet Fadıllı Cad. No: 68 Bulancak / Giresun Giresun » Bulancak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Himtaş - Ahmet Himtaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ahmetogluotomotiv@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 393 97 05

Whatsapp 2:

0 (553) 955 06 28
Ahmetoğlu Otomotiv
Bulunduğumuz lokasyonda çok uzun zamandır faaliyette bulunmakta olan firmamız göstermiş olduğu hassasiyetle ve hizmet anlayışı ile beraber parmak ısırtan sonuçlara imza atmaktadır.Şuan itibariyle pek çok alanında lider konumda bulunan firmamız sektörün nabzını tutmaktadır. Böylece pek çok firma içinde bir referans noktası oluşturmaktayız.
Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.
Başarının tesadüf ile değil çalışma ile kazanıldığını bilen, alanında uzman kadromuz her müşterinin memnuniyetini sağlayabilmek için bütün uygulamalarda oto kontrol sistemini devreye sokmaktadır.Modernçağın gereği olarak ortaya çıkmakta olan tüm denetleme sistemleri şeffaf bir şekilde firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Bu şekilde firma çalışanlarının çalışma şartlarını her zaman için en üst seviyelere taşımakta olan ekibimiz aynı zamanda üretim ve hizmet kalitesini de standartların üstüne çıkartmak için çaba göstermektedir.
www.giresunikincielotoalimsatim.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR