• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ailem Çay&yemek Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seyran Karatay

Samsun restaurant sektöründe samimi bir ortamla sizlere ev sahipliği yapıyoruz. Birbirinden lezzetli ev yemeklerimizle kapılarımızı açtığımız restoranımız, uzun yıllar daha hizmetinizde olmaya devam edecektir. Burada verdiğimiz hizmetle sizlerin memnuniyetini yüksek tutmayı ve sizlerin daha güzel vakit geçirmesini sağlamayı hedefliyoruz. Bugüne kadar çalışmalarımızda herhangi bir aksilik yaşanmadı ve değerli müşterilerimiz hem hizmetimizden hem de lezzetlerimizden memnun kaldı. Bugünden sonra da aynı lezzet ve kaliteyle yemeklerimizi sunmaya, hizmet vermeye devam edeceğiz.

Geniş, ferah ve sakin restoranımız hem aileniz için hem de arkadaşlarınız için uygundur. Günün sabah saatlerinde gelerek kahvaltı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerinde ise birbirinden lezzetli yemeklerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çorba çeşitleri, pilav çeşitleri, et çeşitleri, sebze yemeği çeşitleri, zeytinyağlı yemeklerimiz ve daha birçok lezzet özenle ve dikkatle hazırlanmaktadır. Ekibimiz, temizliğe oldukça önem veriyor. Hem mutfakta hem de serviste çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz. Öncelikle kalitemizden sonra ise lezzetimizden ödün vermeden bu çeşitlerimizi hazırlıyoruz ve servis ediyoruz. İsterseniz açık havada isterseniz de kapalı salonumuzda bu lezzetleri tadarken vakit geçirebilirsiniz.

Güler yüzlü, samimi, dürüst ve neşeli kişiliğe sahip ekibimizle birlikte değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. İş disiplininin, düzenin, plan ve programın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve çalışmalarımızı gerçekleştirirken planlı, programlı, disiplin içerisinde düzenli olarak gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Sizleri de bu samimi ortamımızda görmekten mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR