• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ak-ev Mobilya & Yapı Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nafiz Aktaş -harun Evcan

Yaşamımızın çoğu başta evler olmak üzere farklı farklı binaların içerisinde geçmektedir. Bir yere gidildiğinde iç dekorasyonda mekana bir karakter kazandırmaktadır. Başka bir ifade ile enerji katmaktadır. Güzel bir renk ya da desen çeşitli düşüncelerin zihinlerde oluşmasında oldukça etkili olduğu bilinmektedir. Ak-Ev Mobilya & Yapı Dekorasyon olarak hem sizlerin hayalini kurduğunuz alanları gerçeğe dönüşmesi hem de şık ve güzel olması için hizmet vermekteyiz.

Bugüne kadar Bursa iç dekorasyon sektöründe firmamız çok sayıda binayı dekore etmiştir. Sizlerin istekleri doğrultusunda alanında uzman ekibimiz tasarımlar yaparak plan doğrultusunda hareket etmektedir. Kaliteli malzemeler seçilerek hiçbir ayrıntı atlanmadan çok titiz bir şekilde çalışılmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde alçı alçıpan uygulaması, boya, mutfak dolabı imalatı, fayansa döşeme ve seramik döşeme yer almaktadır. Her bir hizmeti veren ekiplerimiz tecrübeleri ile profesyonel bir çalışmayı sizler ile buluşturmaktadır. Renk seçenekleri başta olmak üzere model ve farklı özelliklerdeki malzemeler içerisinde rahatlık ile seçebilirsiniz. Çok fazla seçenek olsa da her tarza hitap edebilecek bir şekilde bir koleksiyon hazırladık.

Dekorasyonu tamamlayan son dokunuş ise mobilyalar olmaktadır. Dolaplar başta olmak üzere sizlerin ihtiyacı olabilecek her şey düşünülerek ölçülere uygun şekilde yapılmaktadır. Dilerseniz kapı, pencere gibi bölgesel tadilat hizmetimizi isterseniz de komple tadilat hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Sorunsuz hizmetin konumda yer alan firmamız sizler için çalışmaktadır ve çalışmaya da devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR