• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ak Hurdacılık Metal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fuat Akagündüz

Hurda sektöründe hizmet veren Ak Hurdacılık Metal birmilyonnokta.com üyesidir. Metal hurda sektöründe sizlere yıllardır hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Yılların deneyimine sahip bir firma olarak uzmanlığımızla sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Firma olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet politikamızla geniş müşteri kitlesine hitap ederek sektörümüzde önemli bir boşluğu doldurmaktayız.

Çorum hurda sektöründe sizlere sunduğumuz kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetlerimizle geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Ticari kaygıdan uzak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en ideal şekilde sunmayı misyon edinmiş bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız hurda alım ve satım işlemlerini yürütmektedir. Toptan bakır ve alüminyum hurda alım ve satım işlemlerinde müracaat edebileceğiniz en güvenilir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Hurdalarınızı değerinde fiyatlarla elden çıkarmak isteyen müşterilerimiz için ideal hizmetler sunmaktayız.

Firma olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde ve bölgede verdiğimiz hizmetlerle önemli bir ihtiyaca karşılık vermekteyiz. Uygun ve değerinde fiyatlarımızla müşterilerimizin taleplerine karşılık vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri müşteri yanlısı bir hizmet anlayışıyla sizlere hitap etmekteyiz. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri istikrarlı bir şekilde sürdürdüğümüz hizmetlerimizle büyümeye ve daha geniş kitlelere hizmetlerimizi ulaştırmayı başarmış bir firma olarak sizlerin huzurundayız. Bize ulaşmak ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden istifade etmek için yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarından bizlere ulaşmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR