• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ak Su ( Erenköy Buzdağı Su Siparişi )

Adres :

Erenköy Mah Gözenç Sokak No: 6/3 İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Göksoy

E-Posta Adresi :

mesutoynak-1992@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 974 70 42

Buzdağı doğal mineralli su dolum tesislerinde hijyenik şartlarda çevresel tüm faktörlerden yalıtılarak bizlere ulaşmaktadır. Ürünlerimiz tesislerimizde modern dolum makinaları ile insan eli değmeden dolum yapılmaktadır. Sunduğumuz hizmetin kalitesine orantılı olarak müşteri memnuniyeti esaslı çalışma sistemimiz bizleri bulunduğumuz yerden bir adım öne atmıştır. Siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat seçeneklerini sunuyoruz. Bazı aylar ve haftalarda kampanyalar düzenlemekte ve devamlı müşterilerimize daha da uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

İstanbul/ Kadıköy’ de alışveriş sektöründe gün geçtikçe firmamız daha da tanınmaktadır. Olumlu geri dönüşleriniz bizleri mutlu etmekle kalmayıp fark yaratmamıza da yardımcı olmaktadır. Sağlıklı su tüketiminin gün geçtikçe daha da önemsendiği bu zamanlarda, sağlığımızı korumamız adına dikkat etmeliyiz.

Firmamız, bilinçli su tüketimi ve suyun hayatımızdaki değeri hakkındaki projelere destek olmaktadır. Su hayatta kalabilmemiz için, nefes almaktan sonra gelen en önemli ihtiyaçlarımızdandır.

Güler yüzlü, ,ilgili, disiplinli çalışanlarımız sizlerin talep ve isteklerine ulaşabilmek adına kendilerini gün geçtikçe daha da geliştirmektedirler. Her müşteri bizim için özel ve eşittir. Bundan dolayı aynı anda gelen siparişlere aynı anda çıkış yapılmaktadır. Personellerimiz siparişi hazırlamada ve çıkışı yapmada oldukça profesyonelleşmişlerdir. İstediğiniz zaman dilimi içerisinde personellerimiz adresinizde olmaktadır.

Firma olarak toptan ve perakende satışlarımız bulunmaktadır. Müşterilerimizin istekleri bizler için yeterince önem arz etmektedir. Sizler de kaliteli suyu işini doğru ve pratik yapan bir şirketten almak istiyorsanız, sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Ak Su ( Erenköy Buzdağı Su Siparişi )olarakkadıköy erenköy evlere su hizmeti,kadıköy erenköy evlere su siparişi,kadıköy erenköy buzdağı su siparişi,kadıköy erenköy damacana su siparişi,kadıköy erenköy alo su siparişi,kadıköy erenköy alo damacana su siparişi,kadıköy erenköy toptan pet bardak su siparişi,kadıköy erenköy toptan pet şişe su siparişi,kadıköy erenköy ev ve işyerlerine su siparişi,kadıköy erenköy işyerlerine su siparişi, hizmet vermekteyiz.

suadiye su siparişi,

suadiye buzdağı su siparişi,
suadiye su sipariş numaraları,
suadiye buzdağı su bayii,
suadiye hızlı su sipariş,
suadiye en yakın sucu,
suadiye damacana su siparişi,
caddebostan su siparişi,
caddebostan buzdağı su siparişi,
caddebostan su sipariş numaraları,
caddebostan buzdağı su bayii,
caddebostan hızlı su sipariş,
caddebostan en yakın sucu,
caddebostan damacana su siparişi,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR