• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ak Gıda ve İnşaat Mobilya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Osman Akpınar - Murat Akpınar

reklam logosu
Ak Yapı Trabzon Hakkında
1992 yılında AK GIDA adı altında gıda sektörüne giriş yaptık. 2007 yılına kadar gıda sektöründe belli firmaların distribütörlüğünü yaptık. 2007 yılında gıda toptancılığını bırakarak,Ak Evim adı altında yap-sat olarak inşaat sektörüne girdik. Ve halen Söğütlüde devam etmekteyiz.
2009 yılında Ak Evim olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla Akçaabat ilçesine bağlı Söğütlü beldesinde marketçiliğe adım attık. AK Evim bugün 3 mağaza 2.000 metrekare müşteri alanıyla hizmet vermektedir.
“Alışverişin Ak Yüzü” sloganıyla çıktığımız bu yolda, güler yüzlü personel, bol çeşit ve temizlik anlayışını kendimize ilke edindik. Bu yolda taviz vermeden emin adımlarla ilerlemenin haklı gururunu taşıyoruz.
Ak Evim olarak ilk günümüzden itibaren örnek Sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Eğitime ve öğrencilere verilen destekler, çevre duyarlılığı, sağlıklı yaşam ile de örnek teşkil etmekteyiz.
Siz değerli müşterilerimizin bizlere olan yakınlığı, her geçen gün daha çok çalışmamızı, daha iyi hizmet sunmak için mücadele etmemizi ve daha çok kişiye ulaşmamızı sağladı. İşimizi seviyor ve daha iyisini yapmak için elimizden gelen gayreti göstermeye ve “ALIŞVERİŞİN AK YÜZÜ”olmaya devam edeceğiz.
Diğer web sitelerimiz aşağıdaki gibidir;
www.akyapisan.com
www.pierromobilya.com
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR