• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aka Silaj

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eren Aka

İzmir tarım hayvancılık sektöründe sahip olduğumuz donanımlı filo araçlarımızla ve işlerimizdeki başarılarımızla oldukça öncü bir firma olarak yer almaktayız. Uzman ve tecrübeli ekibimizle beraber müşterilerimizin istekleri doğrultusunda profesyonel işler çıkartmaktayız. Sektörde başarılı adımlarla ilerleyerek kendimizi her zaman yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Bilim ve teknolojinin sektörümüzle alakalı gelişmelerini takip ederek firma bünyemizde uygulamaya çalışmaktayız. Planladığımız projelerimizde disiplinle ve azimle profesyonel çalışanlarımızla birlikte ilerlemekteyiz. Firma olarak sahip olduğumuz prensiplerden asla ödün vermemekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Bu bağlamda da müşterilerimize çalışanlarımızla beraber güler yüzlülük ve sıcakkanlılıkla davranmaktayız. Ayrıca firmamız özellikle almış olduğumuz projelerde verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getirmektedir. Müşterilerimize de kaliteli hizmet garantisi vermektedir.

Aka Silaj vermiş olduğu kaliteli hizmet dışında da bünyesinde de çalışanlarına verdiği değeri korumaktadır. Motivasyonlarını düşürmeyerek onların her ihtiyacı olduğunda firmamız destekte bulunmaktadır. Çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlamak adına da iş yerinde tedbirler alınmış olmakla beraber çalışanlarımıza da gerekli iş güvenliği eğitimi aldırmaktayız.

Sektörde ve işlerimizde bu denli başarılı olmamızla beraber kemik bir müşteri sayımız bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini arttırdıkça müşteri sayımız güzel bir oranla arttırmaktadır. Kaliteli hizmetlerimiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile diğer rakiplerimize oldukça fark atmaktayız. Dürüst ve güvenilir iş ahlakımızdan ödün vermeden ilerlediğimiz bu yolda müşterilerimize daima kaliteli hizmet vermek adına sektörde hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler