• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akademi Hair Studio ve Güzellik Salonu

Adres :

Menderes Mahallesi 36. Sokak Laleli Apartmanı B Blok Kat: 2 No: 7 Dulkadiroğlu ( 8. Noter Karşısı ) Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Funda Köse

E-Posta Adresi :

fsk4607@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 596 01 09

Akademi Hair Studio ve Güzellik Salonu ekip çalışanları olarak titiz ve planlı çalışmanın gereklerini gerçekleştirmek adına sürdürdüğümüz performansın bir parçası olmak için bizlerden hizmet almanızı sabırsız ve heyecanlı bir şekilde bekliyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bunun sizlere olan faydasını oldukça iyi kavradığımızı da özellikle söylemek istiyoruz. Gün geçtikçe stratejiler değişiyor ve bu usullere ayak uydurmanın önemi de oldukça artıyor. Biz tam olarak bu yenilikçi tavrımızı her zaman koruyoruz ve sizlerin memnuniyetini oldukça önemsiyoruz.

Kahramanmaraş güzellik merkezi sektöründe saç kesim içlemleri, saç keratin bakımı işlemleri, cilt bakım işlemleri, türban tasarım işlemleri, manikür işlemleri, pedikür işlemleri gibi birçok konuda sizlere yardımcı oluyor ve bu tür çeşitlilikleri çoğaltma noktasında üstün çabalar sergiliyoruz. Neden bu hizmeti almalıyım diye sorduğunuzda aklınıza kişisel bakımlarınız gelecektir. Çünkü uzayan ya da yıpranan saçlarınız her zaman bakım ister ve yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Cilt bakım işlemlerini ele alacak olursak bu konuda oldukça bilinçli ilerlemeniz oldukça önemli bir konu olarak göze çarpıyor. Mesela cilt konusunda bu gibi titizlikleri sergilemediğinizde büyük yaralar oluşma noktasında tetikleyici bir hamle yapmış olabilirsiniz. Bu gibi olumsuzlukları yaşamamak için bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri çok kolay bir şekilde alıp sizlerin bilinçlenmesini sağlayarak yanımızda olmanızı sağlıyoruz. Daha sonrasında memnun kalmaya başladığımızda ne kadar büyük farklar oluştuğunu görüyorsunuz ve her zaman göreceksiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR