• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akatlar Spor Kulubü Halı Saha Tesisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Bektaşoğlu

Her insanın yoğu iş temposunun yanında stres attığı bir aktivitesi vardır. Bizlerde bu aktivitelerden biri olarak sizlerin yoğun iş temposunda stresle dolmanız neticesinde bu stresi atacağınız çok güzel bir spor hizmeti vermekteyiz. Özellikle erkeklerin hem izlerken hem de oynarken stres attığı bir spor olan futbol şirketimizin spor kompleksinde çok daha zevkli hale gelmektedir.

Futbolun zevki kaliteli spor komplekslerinde çıkar. Şirket olarak bizlerde kaliteli bir hizmet sunarak sizlerin futbol oyununu çok daha zevkli hale getiriyoruz. Sevdiklerinizle beraber takımınızı kurarak halı sahamıza gelerek günün stresini atabilirsiniz. En kaliteli halılar üzerinde geniş sahası ile sizlere muhteşem bir futbol sahası sunuyoruz. Akşam sizlerin çok daha rahat futbol oynayabilmesi için sahamızı ışıklandırıyoruz. Spor alanında sizlere her türlü hizmeti vermekteyiz. İsterseniz kendi takımızı kurarak işletmemizin düzenlemiş olduğu turnuvalara katılabilirsiniz.

İstanbul spor sektöründe en kaliteli hizmeti veren firmamız maçlarınızdan sonra sizlere hijyenik ortamda duş imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda siz maç yaparken üstünüzde bulunan değerli eşyaları emanet dolaplarımıza koyabilirsiniz. Sevdikleriniz sizleri rahat seyredebilsin siye de seyirci koltuklarımız mevcuttur. İster canınız istediğinde sahamıza maç yapmaya gelin isterseniz işletmemize abone olarak maçlarınızı hem daha ekonomik oynayın hem de maçlarınızın gününü belirleyin. Firma olarak spor sektöründe gün geçtikçe kendimizi geliştirerek daha da büyüyoruz. Bu büyüme ile hem daha kaliteli hizmet veriyor hem de daha çok sporcuya ev sahipliği yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR