• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akay Erkek Kuaförü

Adres :

Adil Mahallesi Zonguldak Sokak No: 34 İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Akay

E-Posta Adresi :

akayadem6134@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (561) 619 57 61

Günümüzde artık kadınlar kadar erkeklerde kuaförlük hizmetlerinden yararlanmaya ve tercih etmeye başlamış durumdadır. Bakımına ve görünüşüne dikkat eden her erkek, mutlaka düzenli olarak erkek kuaförlerine uğramakta ve rutin işlemlerini gerçekleşmektedir. Biz Akay Erkek Kuaförü ailesi olarak bu sektörde hünerlerimizi sergilemeye devam ediyoruz ve çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

İstanbul erkek kuaför sektöründe güvenilirlik ile göz önünde olan işletmemiz, müşterilerine pek çok hizmet sunmaktadır. Tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sunduğumuz kuaförlük hizmetlerinden mutlaka memnuniyet duyacağınıza dair hiç şüphemiz yok. İşyerimiz hijyenik bir çalışma ortamına ve kişiye özel sterilize edilmiş araç gereçlere son derece önem vermektedir. Bu şekilde de her zaman temizlik konularından ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Akay Erkek Kuaförü ailesi olarak, ihtiyaç duyduğunuz birçok farklı alanda sizlere hizmet sunuyoruz. Profesyonel yöntemlerle geliştirdiğimiz çalışma tarzımız ile istekleriniz doğrultusunda işlemler uyguluyoruz. Bu sayede her seferinde istenen sonucu elde ederek, sizlere doğru hizmet vermeyi hedefliyoruz.

İşletmemizin en önemli ve değişmez kuralı, bizi tercih eden siz değerli müşterilerimizi doğru ve kaliteli hizmetler sunmaktır. Bu hizmetlerden alacağınız memnuniyet de işletmemizi son derece mutlu edecektir. Tüm çalışma arkadaşlarımız ile beraber bu memnuniyeti sonuna kadar sağlamak için yeni yöntemler ve teknikler kullanıyoruz. Sektördeki yeniliklerin ve gelişmelerin takibini yapıyoruz. Sizler de güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir kuaförden yardım almak isterseniz, rahatlıkla işletmemizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR