• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akbaş Harita Boyabat

Adres :

Zincirlikuyu Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No: 30 Daire: 4 Sinop » Boyabat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Çelik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 985 03 47

Sinop Boyabat’ta birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Akbaş Harita Boyabat firmamız yola çıktığı ilk günden bu yana kalitenin, güvenin, profesyonelliğin ve uygun fiyatın değişmeyen adresidir. Harita yer yüzünün keşfinde çok önemli bir yere sahiptir. Tüm dünya için bu durum geçerli olduğu gibi en küçük arazilerin dahi ölücümde, ayrılmasında, sınırlarının belirlenmesinde aynı durum söz konusudur. Bu nedenle pek çok alanda haritacılık, harita mühendisliği çözümlerine ihtiyaç olmakta, firmamız bu noktada bölgemiz genelindeki bütün talepleri fazlasıyla karşılamaktadır.

Sinop hizmet sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler bölgemizde haritaya ve harita mühendisliğe dair her türlü talebi başarıyla karşılıyoruz. Gerek şehir içi gerekse arazide ölçüm yapılması gereken her yerde yardımcınız oluyor, güvenle taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet verirken her zaman en ileri teknoloji ekipmanları ve makineleri kullanıyor, böylece kesin sonuçlar elde ediyor, daha hızlı ve daha sağlıklı ölçümlere imza atıyoruz. Bütün arazi şartlarında aynı başarıyı gösterebiliyoruz.

Her birisi harita mühendisliği ve harita metot alanlarında eğitimli, deneyim sahibi, işini severek yapan, kendini sürekli geliştiren ve güler yüzlü hizmeti bütün müşterilerimize, her yerde sunan bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekiplerimizle birlikte en son prosedürlere ve resmi yönergelere uygun hizmet veriyoruz. Harita mühendisliği, yola terk işlemi, parsel ölçüm hizmeti, imar planı uygulaması, yapı aplikasyon, halihazır harita yapımı ve çok daha fazlasıyla yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR