• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akbaş Oto & Halı Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Durmuş Akbaş

Manisa otomotiv sektöründe kurulmuş olan firmamız bu sektör içeresinde en iyi temizlik hizmetini en uygun fiyata sizlere sunmaktadır. Tamamı alanında uzman olan kişilerden oluşan ekibimiz ile birlikte, teknolojik ekipmanları kullanarak en ideal temizleme işlemini ortaya çıkartıyoruz.

Manisa oto yıkama firmaları arasın da en çok tercih edilen yıkama firması olduk. Oto yıkama yaparken kullanmış olduğumuz malzemelerin tamamı yalnızca oto yıkamada kullanan kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Bu malzemeler hünerli ekibimiz ile birleştiğinde ortaya kısa sürede mükemmel bir iş çıkmaktadır. Araçlarınız için koltuk temizleme ve iç dış detaylı temizleme hizmeti vermekteyiz. Üstelik Manisa içerisinde ki en uygun fiyatları da bizlerden alabilirsiniz.

Profesyonel bir yıkama firması olarak evlerinizde bulunan halı, koltuk ve battaniyeleri de unutmadık. Halıların ve koltukların mikroplardan arınması için kullanmış olduğumuz malzemeler içerisinde dezenfekten ürünlerde yer almaktadır. Bu ürünler sayesinde halılarınız, koltuklarınız ve battaniyeleriniz insan sağlığına zararlı olan mikroplardan arındırılır. Araçlarınız içerisinde göstermiş olduğumuz titiz ve özverili davranışı, evinizde bulunan halılarınız ve koltuklarınız için de gösteriyoruz.

En uygun fiyatlı araç yıkama, araç iç dış detaylı temizliği, araç motor yıkama ve araç motor koruma temizliği için bizlere ulaşabilirsiniz. Halı, koltuk ve battaniye temizliği hizmeti almak için ekiplerimiz bulunduğunuz adrese gelerek sizlere en ideal hizmeti sunacaktır. Bilgi için telefon numaramızı arayarak ekiplerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR