• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akçelik Metal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Aktaş

Metal doğrama ve metal dekorasyon ile ferforje alanında çalışmalar yürüten firmamız deneyimli ekibi ile yıllardır bu alanda en başarılı çalışmaları yürütmektedir. Yapıların metal dekorasyon işlerini sorunsuz bir şekilde yürütmekte olan firmamız ev ve bahçe ile depo kapıları konusunda demir ve ferforje kapıların üretimini de yapmaktadır. En kaliteli üretimi sizler için yapan firmamız farklı model ve tasarımlarda da üretim yapmaktadır.

Bina ve apartman kapıları ile bahçe kapılarında çok tercih edilen ferforje kapılar tarafımızdan en kaliteli şekilde üretilmektedir. İstediğiniz model ve tasarımda üretim yapılmakta ve montajı yüksek kalitedeki işçilik yapılmaktadır. Alanında uzman olan deneyimli ekibimiz ile profesyonel üretim alanımızda sizlere başarılı hizmetler sunmaktayız.

Denizli ferforje ve metal dekorasyon alanında en başarılı çalışmaları yürüten firmamız yapılar için yangın merdiveni ve yangın kapısı üretiminde de en başarılı çalışmaları yürütmektedir. Pencere korkulukları ve demir korkuluk konusunda en güzel modeller ve tasarımlarda üretimler firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Yapılar için gerekli olan tüm metal dekorasyon işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Alanında uzman olan firmamız bu sektörde yıllardır başarılı şekilde hizmetler sunmaktadır. Yapılar için gerekli tüm metal dekorasyon işlemlerini yapan firmamız ferforje üretiminde de en başarılı çalışmaları yapmaktadır. En güzel modeller ve tasarımlarda üretim yapan firmamız sizlere en kaliteli malzemeleri sunmaktadır. Sizlerin memnuniyetini sağlamayı asıl amaç edinen firmamız çalışmalarını ve hizmetlerini sürdürmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR