• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akdeniz Boya Yapı Mantolama

Adres :

Anadolu Yakası Adres: Yukarıdudullu Mah. Göstepe Cad. No: 1 Dükkan : 1 Ümraniye / İstanbul İstanbul

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Çakar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@akdenizboyayapi.com

Whatsapp 1:

0 (532) 276 80 74

Whatsapp 2:

0 (537) 686 36 74
Akdeniz Boya yapı izolasyon firmamız kuruluşundan günümüze kadar İstanbul başta olmak üzere Marmara bölgesinin ve Trakya Bölgesinin çeşitli yerlerinde bir çok başarılı mantolama işleri yapmıştır. Dış cephe yalıtımı konusunda uzmanlaşan firmamız aynı zamanda iç cephe boyası, cephe şekillendirme, çatı izolasyon ve tamir bakım hizmetleri de vermektedir.
Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik konusunda ödün vermeyen Akdeniz Boya Yapı, yaz - kış keyifle yaşayabileceğiniz ısı yalıtımı ve mantolama ürünlerinde uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile de göz doldurmaktadır.
Evlerinizin iç cephelerinde dekorasyon uygulamaları, iç cephe boyama hizmetlerimiz ve Alçıpan, kartonpiyer, asma tavan uygulamalarımız mevcuttur.
Binalarınızda temel su yalıtımı, su izolasyonu ve drenaj işlerinizi itina ile yapmaktayız.
Bizim işimiz binalarınızı giydirmektir.
Söve uygulaması ile de binalarınızın hem görüşüşlerini çağdaş bir çizgiye taşırken, hem de uzun yıllar dış etkenlere karşı dayanım sağlamaktayız.
Bize danışmadan binalarınıza mantolama yaptırmayınız.
Vizyonumuz : Akdeniz boya yapıyı tüm Türkiye'de tanınan bir firma haline getirmek, iş ahlakı ve başarılarının firmanın kurumsal kimliğinden önce tanınması için gereken çalışmaları yapmaktır.
Misyonumuz : Ülke ekonomisine katkı sunan, istihdam sağlayan, çalışanlarının ve yöneticilerinin geleceğe güven ile bakabileceği pozisyonlar tayin eden, vatan ve millet duyguları üst seviyede, ülkesini seven bir şirket olabilmektir.

TRAKYA BÖLGE BAYİSİ HACI HASAN MAH.ATATÜRK CAD.APAK SİTESİ NO:26 BABAESKİ / KIRKLARELİ


AFYON BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ :
Mareşal Fevzi Çakmak Mah. Şehit Kadir Aydın Cad. No:17/A Ataköy Kavşağı - AFYONKARAHİSAR

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR