• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Akdeniz Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nilgün Şimşir

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Kadınlar olarak bakımlı, temiz, estetik ve güzel bir görüntüye sahip olmak isteriz. Ancak bunun için belirli çabalar göstermemiz ve bazı kişisel işlemler yapmamız gerekmektedir. İnsanlık tarihinin her döneminde insanlar daha güzeli elde etmek için çabalamış ve yeni yöntemler arayışı içerisinde olmuştur. Akdeniz Güzellik Salonu olarak bizlerde sizlerin daha güzel ve estetik bir görünüşe sahip olmanız için hizmet sunmaktayız.

Akdeniz Güzellik Salonu Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Antalya güzellik merkezi sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Merkezimizde sizlere saç bakımı, cilt bakımı, saç boyama, makyaj, saç model yapımı, manikür, pedikür, tasarım oje gibi birçok alanda hizmet sunmaktayız. Bu işlemlerimizde alanında kendini kanıtlamış olan, değerli sağlık açısından zararı olmayan ürünleri kullanmaktayız. Hizmetlerimizi verirken temiz, hijyenik ve kişisel hizmete vermeye büyük özen göstermekteyiz. Bu hizmetlerimizi alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışan ekibimiz ile sağlamaktayız.

Eğer sizlerde kişisel bakım ve güzellik hizmeti almak için kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Akdeniz Güzellik Salonu olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR