• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akdeniz Yalıtım ve Dekorasyon

Adres :

Saray Mahallesi Göl Caddesi No: 25/1 Bitlis » Tatvan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihan Akdeniz

E-Posta Adresi :

cihanakdeniz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 747 15 31

Whatsapp 2:

0 (532) 747 15 31

Firmaya Mesaj Gönder

Akdeniz Yalıtım ve Dekorasyon olarak bitlis tatvan saten boya satışı,bitlis tatvan yapı malzemeleri satışı,bitlis tatvan dekorasyon malzemeleri satışı,bitlis tatvan köşebent satışı,bitlis tatvan en yakın nalburiye,bitlis tatvan led aydınlatma malzemeleri satışı,bitlis tatvan duvar kağıdı satışı,bitlis tatvan hırdavat malzemeri satışı,bitlis tatvan en yakın yapı market,bitlis tatvan yapı market,bitlis tatvan strafor satışı,bitlis tatvan inşaat yapı malzemeleri vb alanda hizmet vermekteyiz.

Akdeniz Yalıtım ve Dekorasyon firması olarak her daim iletişim kurmanın sağladığı avantajlara inanıyor ve bu gayede 7/24 çağrı merkezimiz ile bizlere her daim ulaşmanızı sağlıyoruz. Web sitemiz üzerinde yer alan formlar ile de sizler ile birebir karşılıklı görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile birlikte Bitlis kentinde sizler için en ideal ve geniş kapsamlı çözümleri üretiyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren hedefimiz en doğru ve en fazla tercih edilen yapı malzemeleri hizmetini sunmak olmuştur. Bu sebeple firmamızda alanında uzman kişiler ile çalışıyor bu alanda yapılan yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu alanda tecrübeli ve sizi anlayan bir firma ile çalışmak istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz.

Firmamız içerisinde yer alan ekibimiz eğitimlerini almış ve bu alanda hizmet vermeye yetkin kişilerden oluşmaktadır. Bilgi ve tecrübelerini yıllardır konuşturan firmamız sizin için en hızlı ve en doğru çözümlerin oluşturulması için çabalıyor.

İşimize ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz özen ve önem ile birlikte bu alanda size en hızlı hizmeti sunuyoruz. Hızlı bir şekilde size dönüş yapıyor ve acil durumlarınız için en ideal çözümü sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR