• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akdoruk Su Kardelen Ticaret

Adres :

Kadınlardenizi Mahallesi Kadınlardenizi Caddesi Tatilya Sitesi D Blok No: 5/10 Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cumhur Koparan

E-Posta Adresi :

akdoruksukardelen@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 780 50 09

Whatsapp 2:

0 (543) 780 50 09

İçme suyu insanın en önemli ihtiyaçlarından bir tanesidir. Bu sebep ile içme suyunun kalitesi oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Kalitesiz tesislerde depolanan ve şişelenen ve içerisinde birtakım ekstra kimyasallar ilave edilen içme suları insan sağlığı için büyük bir tehdit oluşturabilme kapasitesine sahiptir. Dolayısı ile su tercihi doğrudan insan sağlığını etkileyen oldukça önemli faktörlerden bir tanesidir.

Aydın hizmet sektöründe müşterileri ile kaliteyi buluşturan firmamız içme su temininde Aydın’ın öncü firmalarından bir tanesidir. Sahip olduğumuz sağlıklı ve içerisinde hiçbir ekstra kimyasal bulunmayan içme sularını siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Bu sayede içeceğiniz suyun size ve ailenize hiçbir zararı olmayacak, tamamen güvenli bir şekilde günlük su ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz.

Firmamız profesyonel hizmet anlayışı kapsamında müşterilerimizin ihtiyacını her an karşılamayı kendisine misyon edinmiş bir firmadır. Sahip olduğumuz hizmet anlayışı sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçları hangi an olursa olsun karşılanmak üzere su servislerimiz günün büyük bir bölümünde gerçekleştirilmektedir. Siz de acil su ihtiyaçlarınızda bizim ile iletişime geçerek evinize kadar kaliteli ve sağlıklı su hizmetinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamız hizmetleri yalnızca içme suyu ile sınırlı kalmamaktadır. Birçok evin ihtiyacı olan mutfak tüpleri de firmamız bünyesinde müşterilerimize sunmakta olduğumuz önemli hizmetlerden bir tanesidir. Su servislerimizde sahip olduğumuz kaliteli hizmet anlayışımız tüp satışlarımızda da aynen geçerlidir. Siz de ihtiyaç duyduğunuz her anda bizim ile iletişime geçerek damacana su ya da mutfak tüpü siparişlerinizi verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR