• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aker Oto Kiralama

Adres :

Yenikent Mah. Venüs İş Merkezi No: 93 Derince Kocaeli Kocaeli » Derince

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yavuzhan Kaplan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yavuzhankaplan.aker41@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 065 79 73

Whatsapp 2:

0 (530) 065 79 73

Sektörün en iyisi olmanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz. Müşterilerimize hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana, her zaman kaliteli hizmeti vermeyi kendimize hedef bildik. Bu hedef doğrultusunda da kalitemizden ödün vermeden yıllardır çalışmalarımızı ilerletiyoruz. Bizim için müşterilerimizin öneminin farkında olmamız ve onların memnuniyeti için özenle çalışmamız, firmamızın tercih edilmesini sağlayan başlıca sebeplerden.

Kocaeli Rent A Car sektöründe verdiğimiz hizmetle, müşterilerimize uygun fiyatlar sunarak ihtiyaçlarına uygun hizmetler veriyoruz. Sektörde güven duygusunun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yıllardır verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizin güvenini de kazanmış olduk. Bu güveni sarsmamak için hizmette kusur etmeden çalışmalarımızı yapıyoruz. Araba kiralama işlemlerinde müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutarak, araçlarımızın bakım ve onarımını gün geçirmeden yapıyoruz. İşimize dikkat ve özen göstererek müşterilerimize hak ettikleri hizmeti fazlasıyla sunuyoruz.

Kararsız kalmayın. Sizleri memnun edecek bir seçeneğimiz her zaman vardır. Farklı araç modellerimiz ve uygun fiyat seçeneklerimizle, ihtiyaç duyduğunuz her an isteğinize uygun oto kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sektörde en iyi hizmeti vermek için yenilikçi kişiliğimizle kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti için her zaman güler yüzlü, samimi, çalışkan ve dürüst kişiliğimizle hizmet veriyoruz. İşini seven ve saygı duyan çalışma arkadaşlarına sahibiz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetleri kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Aker Oto Kiralama çalışanları olarak, her bütçeye uygun araç hizmetimiz mevcuttur. Kaliteden vazgeçmeyin ve firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR