• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akgül Mobilya Dekorasyon

Adres :

Zümrüt Evler Evler Cansel Sokak No: 88/a Maltepe İstanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Lütfi Destegül

E-Posta Adresi :

lutfidestegul@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 269 13 61

Whatsapp 2:

0 (537) 269 13 61

Akgül Mobilya Dekorasyon firması olarak dekorasyon sektöründe en iyi hizmeti sunmak üzere faaliyet göstermekteyiz.Akgül Mobilya DekorasyonFirmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi ile işlemlerinde en iyiyi siz müşterilerine sunmak için uğraş göstermektedir. Faaliyetlerimize devam ettiğimiz yıldan beri müşteri memnuniyeti konusunda sürekli olarak ilerleme sağlamakta ve kendimizi bu amaç ile motive etmekteyiz. Firmamız tüm çalışanları ile birlikte en iyi ürün ve sorunsuz hizmet anlayışı çerçevesinde işlemlerimizi yürütmekteyiz. İnternet sitemiz üzerinden bizimle ilgili olarak bilgi alabilir, hizmetlerimize göz gezdirebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Mobilya DekorasyonSektöründeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığındaAkgül Mobilya Dekorasyonfirmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Mobilya DekorasyonSektöründeki marka firmalardan birisi olan kurumumuz bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR