• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akgün Plastik {pvc Kapı Pencere ve Panjur Sistemleri}

Adres :

Merkez: Eren İş Hanı Zemin Kat No: 2 Adliye Yanı Bartınfabrika: Küçük Sanayi Sitesi Barış Sok No: 3 Kozcağız/bartınşube: Sahil Sokak No: 55 Kozcağız/bartın Bartın

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şinasi Akgün -- Mustafa Akgün -- Selçuk Akgün

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

akgunplastik_74@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 665 02 86

Whatsapp 2:

0 (532) 584 87 08

AKGÜN PLASTİK ADOPEN BATI KARADENİZ YETKİLİ BAYİİ

Konusunda uzman ve profesyonel kadrosuyla “faaliyette bulunduğu her sektörde müşteriye en iyi hizmeti sunmak ve insanların güvendiği bir işletme olma” misyonuyla çalışma yaşamına devam etmiştir.

Edindiği deneyimler ve yaptığı başarılı uygulamalar doğrultusunda müşterilerine her türlü çözümü üretmenin gururunu yaşamaktadır.

AKGÜN PLASTİK 1993 yılında Şinasi AKGÜN ve Oğulları tarafından kurulmuştur.
Şirketin kuruluşunda uzun yılların getirdiği birikim tecrübe ve emeğin yansıması vardır.AKGÜN PLASTİK ADOPEN bayisi olarak devam ettiği sektörde ADOPEN PVC Kapı - Pencere ve Panjur - PVC Profil - PVC Aksesuar -Adokapı Ahşap Kompozit Kapı - Akordeon Kapı - Çelik Kapı - Otomatik Panjur - Katlanır Cam Balkon - Cam Kapı - Sürmeli Cam Balkon - Sürmeli Sineklik - Stor Sineklik - Menteşeli Sineklik - Alüminyum Korkuluk ve Küpeşte Sistemleri - Isıcam - Isıcam Konfor - Isıcam Sinerji - Mermer - Jakuzi - Duş Teknesi - Köşe Küveti - Duşa Kabin montajı vb. işlerini konusunda deneyimli ve uzman kadromuzla yapmaktayız.

Gelişen sektörde yaptığımız her işin bizim kartvizitimiz olduğunu bilip yapılan her işe ADOPEN kalitesinin üstünde emek özen ve inançlı çalışmayla insanların yaşamlarının kolaylaşması için yaşanılır mekanlar üretmekteyiz.


AKGÜN PLASTİK ADOPEN BATI KARADENİZ YETKİLİ BAYİİ

Şinasi Akgün ve Oğulları

Kozcağız / Bartın

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR