• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akhisar Gazi Ekmekçilik Unlu Mamüller Zahirecilik Gıda San ve Tic Ltd Şti

Adres :

Ulucami Mahallesi 44. Sk. 10-a Akhisar / Manisa Manisa » Akhisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Aksoy

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 973 72 92

Whatsapp 2:

0 (544) 973 72 92

Unlu mamuller gündelik tüketimde sabah kahvaltısı, öğlen atıştırmaları veya akşam yemeği gibi her yemek için kullanılabilir. Gün içerisinde hafif atıştırmalıklar için dahi poğaça, simit, sandviç, açma gibi ürünler tüketilebilir. Özellikle ekmek günün her saatinde beslenme için ülkemizde temel gıdalardan biri olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle bu ürünlerin hepsi gündelik olarak tüketilmeli ve taze bir şekilde elde edilmelidir. Aranan kalitede ürünlerin elde edilmesi için de Akhisar Gazi Ekmekçilik Unlu Mamuller Zahirecilik Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak İstanbul Ataşehir ilçesinde hizmet veriyoruz.

Bu üretimler sayesinde elde edilen gıda ürünleri her gün sağlıklı ve lezzetli bir şekilde kahvaltı başta olmak üzere günün her saatinde tüketilebilir. Özellikle üretimlerimizde kullanılan yağ ve baharatlar gibi ham maddelere de çok yüksek özen göstermemiz ile lezzet daha yüksek bir noktaya ulaşmaktadır. Ayrıca firmamız, poğaça veya açma gibi üretimlerde zeytin, peynir, patates gibi iç malzemelerin de doğru miktarda ve taze olarak kullanılmasına çok yüksek özen göstermektedir.

Firmamız üzerinden günlük olarak elde edilen bu ürünler dışında yaş pasta, kuru pasta, tatlı çeşitleri, gündelik ekmek çeşitleri, bayramlık baklava, simit, kurabiye ve hazır börek gibi birçok farklı çeşit elde edebilirsiniz. İsterseniz direkt olarak işletmemiz üzerinden alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz özel günlerde veya misafirleriniz için siparişler gerçekleştirebilirsiniz. Hangi türde hizmet isterseniz isteyin her zamanManisa pasta ve pastaneen uygun fiyatlar ile ürün sunumu yapılmaktadır.

Unlu mamül tüketimi günümüzde birçok alanda kullanılmakta ve gittikçe artan bir değerle sektör içerisinde yer almaktadır. Ekmek yapımından pasta yapımına, börek yapımından pideye kadar birçok çeşidi olan unlu mamül çeşitleri tüketiciler tarafından oldukça tercih edilmekte ve doyuruculuğu göz önünde bulundurularak neredeyse her evde yerini almakta ve tüketilmektedir. Günlük hayat içerisinde büyük önem taşıyan unlu mamüller en fazla ekmek fabrikalarında üretilmekte olup daha sonra ekmek satış noktalarına ulaştırılarak dağıtılmaktadır.

Firmamız Akhisar Gazi Ekmekçilik Unlu Mamüller olarak sektör içerisinde yer almakta ve başarılı adımlarla ilerleyerek firmamızın adını duyurmaktayız. Gün içerisinde tüketicilerimizin istediği hafif atıştırmalıklar, poğaça, simit, börek, açma tarzı unlu mamülleri üretmekte ve bu mamülleri toplu bir şekilde ekmek fırınlarına göndermekteyiz. Özellikle ekmek günün her saatinde müşterilerimizin ihtiyacı olan bir besin kaynağı olduğu için devamlı olarak üretilmekte ve müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Taze olarak öğütülmüş buğdaylardan elde edilen unlar, firmamızda özenle işlenmekte ve herhangi zararlı bir katkı maddesi olmaksızın unlu mamüller hazırlanmaktadır. Sıcacık ekmekler, poğaçalar tam olarak müşterilerimizin damak tatlarına uygun olarak üretilmekte ve üretim sonucu sunulmaktadır. Manisa Pasta ve Pastane Sektörü içerisinde başarılı adımlarla ilerlememizin en önemli etkenlerinden birisi de firma olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmemizdir. Tamamen müşteri odaklı ve müşterilerimizin hassasiyetlerine uygun olarak gıda üretimi yapmakta ve sayede memnuniyeti sağlamaktayız. Yeniliklere açık bir firma anlayışı da benimsemekte ve sektör içerisinde bu şekilde tanınmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR