• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akın Kebap ve Pide Salonu

Adres :

Çiflik Mh Atatürk Blv No 39/f Fethiye Muğla Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şevket Akın

E-Posta Adresi :

sevket.akin@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 815 91 15

Akın Kebap ve Pide Salonu işletmemiz ile Muğla Fethiye’de faaliyet gösteriyoruz. Yıllar önce bölgemizin yeme içme geleneğinde büyük bir boşluğu doldurmak hedefiyle çıktığımız yolda eşsiz hizmetlerimizle kısa sürede siz değerli müşterilerimizin ilgisini çektik. Kısa sürede Fethiye’nin en çok tercih edilen yeme içme ve eğlence mekânı haline geldik. Yine de bizler başarılarımızı kesinlikle yeterli görmeyerek hep daha fazlasını hep daha kalitelisini hayata geçirebilmek için çabalıyoruz. Özenle hazırladığımız ferah, nezih, konforlu ve huzurlu salonumuzda sizleri ve sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlıyor, benzersiz lezzetlerimiz eşliğinde hoş vakit geçirmenize aracı oluyoruz.

Muğla restaurant sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak ülkemiz ve bölgemiz mutfağının en özel lezzetlerini her gün sizler için hazırlıyoruz. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan onlarca ürünümüzün tamamının gerek malzeme tedarikinde gerekse hazırlanış, servis aşamalarında hijyen olgusuna azami dikkat ediyoruz. Soğuk zincirin kırılmasına mahal vermeden tedarik ettiğimiz malzemelerde özellikle et mamullerimizin seçiminde kalite standartlarımızın dışına çıkmıyoruz. Böylece en leziz ürünlerin olduğu kadar en sağlıklı ürünlerin de adresi olmayı başarıyoruz.

İşletme olarak sürekli gelişen ve değişen sektör içerisinde bizler de kendimizi yeniliyor, geleneksel değerlerimizden taviz vermeden en modern çözümlerin adresi olmayı başarıyoruz. Pide çeşitleri, lahmacun çeşitleri, kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri ve çok daha fazlasını aynı zamanda evlerinize ve işyerlerinize de ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR