• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Akın Profil Ve Vinç

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Akın - Enes Akın

reklam logosu
  • firma fb

Karaman ferforje ve metal dekorasyon sektöründe adını giderek daha fazla duyuran firmamız, Karaman ve çevre illerde vinç hizmeti dendiğinde ilk akla gelen yerlerden biridir. Bu başarısını siz müşterilerimize borçlu olan işletmemiz, hizmet kalitesini her gün daha iyiye çekmeye çalışmaktadır.

İşini yaparken teknik ekipmana fazlaca önem veren işletmemiz, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve yeni teknolojiler, teknikleri ve ürünleri bünyesine en kısa sürede katmaktadır. Bu sayede siz değerli müşterilerimize hem daha hızlı hem de daha iyi hizmet verebilmek mümkün olmaktadır.

Teknolojik yatırımlara verdiği önemi aynı zamanda birebir müşteri ilişkilerine de veren firmamız, bu anlamda müşterilerin çoğundan da olumlu geri dönüşler almaktadır. Profesyonel sınırları aşmayan ve müşterilere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız bu anlayışı ile birçok kişinin ilk tercihi olmaktadır.

Amacı kendini geliştirerek önce bölgede ardından da ülkemizde sektörün önce firmalarından olmak olan işletmemiz, bu hedef doğrultusunda durmadan çalışmaktadır. Tecrübeli kadrosu ile hem hizmet kalitesini yükseltmekte hem de hata payını düşürmektedir. Ayrıca halkla ilişkiler konusunda da oldukça özenli olan firmamız, birebir müşteri iletişimine fazlaca önem vermektedir.

Sizler de her türlü nakliyat ve teknik destek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli ve uzun ömürlü metal işçiliğinin yanı sıra kaliteli bir vinç hizmetine de sahip olan işletmemiz, işinizi en kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR