• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akıncılar Mermer Döşeme Ve Silim İşleri

Adres :

İslamhaneleri 11. Sokak Merkez Mevki Daire No: 19/2 Turgutreis Bodrum Muğla Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şakir Akıcı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 240 06 50

Whatsapp 2:

0 (535) 240 06 50

Akıncılar Mermer Döşeme Ve Silim İşleri ;

Mermer döşeme, silim İşleri, mutfak tezgahı, mermer döşeme ve mozaik olarak Muğla Bodrum da hizmet vermekteyiz.

Sektördeki marka firmalardan birisi olan Akıncılar Mermer bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.

Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.
Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR