• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akkaya Mobilya Prefabrik Dekorasyon

Adres :

Yeni Mah Ahmet Ali Ağa Bulvarı Düğün Salonu Çaprazı Turğut Apt Altı Antalya » Kumluca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Akkaya

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 984 13 90

Sizlere verdiğimiz ahşap dekorasyon hizmetleri ile her daim hizmetinizdeyiz. Firma olarak her aşamada sizleri memnun ederek hizmetlerimizi noktalıyoruz. Verdiğimiz hizmetler müşteri endeksli olup talep ve görüşleriniz doğrultusunda hareket etmekteyiz. Kaliteli malzemeyi ustalıkla birleştirerek beklentilerinizin ötesinde hizmetlerle sizleri şaşırtıyoruz.

Görevimizi layıkıyla yerine getirmenin haklı övüncünü hitap ettiğimiz müşteri kitlesinin olumlu geri dönütleri ile yaşamaktayız. Sizlere son teknolojilerle çağını yakalayan dekorasyonlar sunuyor ve mekanlarınızı en şık tasarımlarla buluşturuyoruz. Ticari kazancın ötesinde özverili bir hizmet anlayışı ile sizlerin gönüllerini kazanıyoruz. Her zaman sizler için daha iyi hizmetler sunma gayreti için olan firmamız sağlam ve uzun vadede son derece kullanışlı dekorasyon hizmetleri ile sizlerin huzurunda olmaya devam ediyor.

Antalya ahşap dekorasyon hizmetleri ile sektörümüzde hizmet vermekteyiz. İlk günden beri kendini sizlerin beklentileri ve talepleri doğrultusunda yenileyen ve geliştiren bir firma olduk. Emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda sizler için daha ideal hizmetler sunma gayreti ile çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini garanti eden bir firma olarak bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Fiyatlarımızı duyunca başka yere gitmenize gerek kalmayacak. En makul fiyatlarla böylesi kaliteli hizmeti bir araya getirerek sizlere sunuyoruz. Firmamız; mutfak dolabı, yatak odası, genç odası, laminent parke, Amerikan kapı, televizyon ünitesi, kitaplık, prefabrik, özel tasarım dekorasyon işleri yapmaktadır. Titizlikle yaptığımız dekorasyonlarımızla sizlerin öncelikli tercihi olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR