• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akkent Baklava

Sektör :

Yetkili Kişi :

Davut Akkent

Türk tatlıları denince ilk akla gelen baklava olmaktadır. Tadının eşi benzeri olmayan ve görüntüsü ile de gönülleri fethetmesi ile bilinmektedir. Akkent Baklava olarak sizlere lezzetli ve tadını unutamayacağınız baklavalar yapmaktayız. Her gün taze taze olarak kaliteli malzemeler ve alanında uzman ustalarımızı birleştirerek sizlere sunmaktayız. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren lezzetten asla taviz vermektedir. Kuru baklavadan cevizli baklavaya kadar çeşit çeşit baklavalarımız damak tadınıza en uygun olanı rahatlık ile bulabilirsiniz. Gaziantep’in de sembolü olan baklava zengin lezzetlerimizden sadece bir tanesidir.

Dondurmalarımız ile yaz mevsimini daha da tatlı bir hale getirmekteyiz. Kuru pasta, kömbe, su böreği, katmer ve çok daha fazlası için doğru adrestesiniz. Sahip olduğumuz tecrübe ve topraklarımızdan geçmişten günümüze ulaşan tariflerimizi en iyi şekilde hazırlamaktayız. Amacımız keyifli sohbetler edilirken daha da tatlı bir vakit geçirebilmenizdir. Özel günlerde de lezzetlerimiz ile yanınızda olabilmektir.

Doğum günlerinden kutlamalar bütün güzel vakitler pastasız olmaz. Sizlere özel olarak tasarlanan pastalar ile o günleri ölümsüz ve unutulmaz kılabilirsiniz. Butik pastalarımız ile de sizleri mutlu edebilmek için çalışmaktayız. Hiçbir ayrıntıyı atlamadan neler daha yapabiliriz sorusunu sorarken de hayal gücünün sonsuzluğundan da yararlanmaktayız.

Gaziantep pasta ve pastane sektörüne yepyeni bir bakış açısı kazandırmanın da mutluluğunu yaşamaktayız. Lezzetlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız ve her zamanda yanınızda olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR