• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akkoç Elektrik

Adres :

Keçiören Ankara Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Akkoç

E-Posta Adresi :

ibrahimakkoc357@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 972 47 37

Elektrik, icadından bu yana insan hayatının temeli olmuş, hayatın her alanında köklü değişiklikler meydana getirmiştir. Yaşam alanlarında, çalışma ortamlarında onlarca cihazda, yüzlerce uygulamada kullanılan elektrik, avantajları olduğu kadar da riskli bir etkendir. Bu yüzden kurulumundan montajına, bakımından onarımına kadar her detayda işin profesyonellerince müdahale edilmesi gerekir. Elektrik tesisatlarının kalitesi bir yapıda konforun, güvencenin, kalitenin göstergesidir. Ankara Keçiören’de faaliyet gösteren Akkoç Elektrik firmamız ile bizler uzun yıllardır üst düzey işlere imza atıyor, elektriğe dair her ne gerekiyorsa yardımınıza koşuyoruz.

Ankara elektrik elektronik sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yıllardır müşteri memnuniyetini gözetiyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ediyor, isteklerinize saygı gösteriyor ve her ne gerekiyorsa tam zamanında hayata geçirmekten geri kalmıyoruz. Her biri alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, sertifika sahibi, deneyimli, tecrübeli, işini severek yapan bir kadroyla çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzla çok geniş bir alanda hizmet veriyor, hizmet seçeneklerimizi her geçen gün çoğaltıyoruz. Daha geniş kitleleri benzersiz çözümlerimizle tanıştırmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Firma olarak elektriğe dair her ne gerekiyorsa bizler yerine getiriyoruz. İlk günden bu yana dinamik bir yapıda bulunuyor, sektördeki yeniliklerin en yakın takipçisi ve bölgemizde ilk tatbikçisi konumunda bulunuyoruz. Elektrik arıza servisi olarak, elektrik tesisat kurulumu, ev aydınlatma sistemleri, elektrik bakım onarım, avize montajı ve çok daha fazlası için 7/24 acil destek hizmeti sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR