• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Akkurt Otomotiv

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İbrahim Akkurt

reklam logosu
  • firma instagram

Akkurt Otomotiv isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olmuştur. Kayseri'de oto servis ve tamirhane hizmeti sunmakta olan firmamız, bu sektörün en kaliteli, güvenilir ve usta ismi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Çağımız adeta hız çadır ve yaşadığımız her günü koştura koştura büyük bir hız içinde yaşamaktayız. Aynı gün içinde defalarca farklı yerlere gidip gelmek zorunda kaldığımız oluyor. Bu nedenle geliş ve gidişlerimizde özellikle ulaşım araçlarını kullanmaktayız. Günümüzde, ulaşım olmazsa olmazımızdır ve son derece önemli bir yere sahiptir.

Birçoğumuz ulaşımı toplu taşıma araçları ile sağlarken, bazılarımız da şahsi araçlar alarak ulaşımda kendine özgü bir yöntem belirlemektedir. Ulaşımda kendine ait aracı olan vatandaşlarımızın da bildiği gibi aracın kontrolleri, eksiklikleri ve bazı durumlarda tamiri hiçbir zaman bitmemektedir. Bu nedenle aracımızı düzenli olarak kontrol ettirip eksikliklerini tamamlamamız, ulaşımda aksaklıkların önüne geçmemiz için oldukça önemlidir.

Kayseri oto servis ve tamirhane, işini oldukça kaliteli yaparak yoğun bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Tamir konusunda çözüm odaklı yaklaşımı ve hızlı iş bitirme yani ile son derece tercih edilen firmamız, en kaliteli malzemeyi kullanarak uzun ömürlü bir hizmet sunmaktadır. Tamir ettiğimiz hiçbir aracın uzun süre arıza vermediğini ve bizim kalıcı çözüm olduğumuzu bir kez daha belirtmekte fayda var.

Kaliteli ve güvenilir hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız eğer, iletişim numaramız üzerinden hemen bizlerle iletişime geçebilir ve aracınız için bir randevu oluşturabilirsiniz. Firmamız yedi yirmi dört aralıksız, profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Her bütçeye uygun hizmet veren firmamız, müşterisinin takdirini kazanmış ve en çok tercih edilen firma olmayı da başarmıştır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR